„Jsem služebnice Páně:
ať se mi stane podle
Tvého slova.“ Lk 1,38

Festival mladých

Festival Mladých je součástí programových aktivit, které budou probíhat během Světového dne mládeže  v Panamě v roce 2019. Jeho posláním je spojit mladé z celého světa prostřednictvím prezentovaní svých uměleckých a náboženských talentů. „Nejde jen o hudbu, ale také o výstavy, workshopů, divadla, tance a mnoho dalších akcí.“ popisuje český člen týmu, který připravuje festival mládeže.

Festival začíná ještě před oficiálním programem Světového dne mládeže, konkrétně v pondělí 21. ledna 2019 a bude pokračovat až do neděle 27. ledna 2019 po skončení závěrečné mše svaté. Produkce budou probíhat v odpoledních a večerních hodinách na vícero místech po celém městě Panama City.

Poutníci, kteří se zúčastní setkání a chtěli by se se svým talentem podělit, mají možnost poslat přihlášku s informacemi na e-mail: festival@panama2019.pa do 31.3. „Vím, že v ČR je dobrá komunita - co se týká zpěvu. Například co se týká minulého setkání - verze České hymny -patřila mezi 2 nejlepší ze všech.“ poodkryl informace z porady dobrovolník.

 

Foto Člověk a víra/Sispera Zbynek

Sdílet

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.